YASAL BİLDİRİMLER ve UYARILAR

1. Kutu ve Puzzle üretiminde kullanılan mukavva geri dönüşümlüdür. Hiçbir koşulda doğaya zarar vermez ve kısa zamanda dönüşür.
2. Puzzle ürünü aralıksız ve birbirine tam uyum sağlayan sağlam parçalardan oluşmaktadır.
3. Kullanıcılara kolaylık olması açısından ANAHTAR PARÇALAR puzzle kesimine dahil edilmiştir. Biçimsiz parçalar ikili olarak birbiri ile tamamlanarak tam parça olarak kullanılır.
4. Puzzle kutuları içinde yer alan KUTU STANDI puzzle yaparken kullanıcının kutu üzerindeki resmi rahat görmesini sağlayarak birleştirme ve parça bulma kolaylığı sağlar.
5. Kayıp Parça koordinatları doğru olarak belirlenip, web sitesi içeriğinde bulunan KAYIP PARÇA FORMU aracılığı ile Anatolian Puzzle kurumuna ulaştırılır. Saptanan kayıp parçalar en kısa zamanda kargo ile kullanıcılara BEDELSİZ OLARAK gönderilir.

6. UYARILAR
a. Yutulabilecek ya da solunum yollarına kaçabilecek küçük parçalar içerir. Bu nedenle 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
b. 5846 sayılı kanun çerçevesinde Anatolian Puzzle eserlerinin tüm mali hakları PERRE GRUP Eğitim ve Hobi Ürünleri San. ve Tic. Ltd. ŞTİ'ye aittir. İzinsiz kopyalanması ya da her biçimde tekrar üretimi ilgili yasa ile engellenmiştir.
c. Türkiye'de Üretilmiştir. Türk Malıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR